Přečtěte si kompletní znění nového Studijního a zkušebního řádu MU

Změny Studijního a zkušebního řádu Masarykovy univerzity schválené v listopadu akademickým senátem již nabyly platnosti registrací na ministerstvu školství. Předpis začne být účinný od 1. února 2012, většina zásadních změn včetně zvýšeného počtu kreditů potřebných pro postup do dalšího semestru nebo změny počtu opravných termínů u zkoušek však začne platit až pro jarní semestr 2013.

Více v článku: Jaké změny přináší nový Studijní a zkušební řád MU?

Celé znění nového řádu i úplný přehled změn lze najít na Dokumentovém serveru MU.

Více v článku: Jaké změny přináší nový Studijní a zkušební řád MU?