Přejít na hlavní obsah

Jak dopadla soutěž o svázání diplomky zdarma

Podívejte se na výsledky naší jarní diplomkové fotosoutěže.

Dvanáct dní jste měli až do půlnoci 22. dubna na to, abyste nám posílali fotky svých studijních koutků, kde tvoříte diplomové práce, nebo fotky sebe, jak u toho vypadáte. Hrálo se o hodně: o svázání diplomky zdarma nebo aspoň o slevu v knihařství Jiří Klouda. Vybírali jsme podle toho, jak se fotky líbily Vám, našim čtenářům na Facebooku, ale i podle vkusu redakce. A jak to dopadlo?

1. místo: Alena Vrabcová - svázání dvou výtisků diplomky zdarma

2. místo: Michaela Kroupová - sleva 50 procent na svázání dvou výtisků diplomky

3. místo: Eva Švecová - sleva 30 procent na svázání dvou výtisků diplomky

Všem děkujeme za účast! Autorky vítězných fotografií budeme brzy informovat o způsobu, jak výhru uplatnit. 

Na vítězné fotky se podívejte níže. Celou soutěžní fotogalerii pak najdete na naší facebookové stránce.

1. místo: Alena Vrabcová si na psaní bakalářky pořídila rovnou bunkr. Bydlí na kolejích se třemi spolubydlícími a za závěsy má aspoň trochu klidu na práci. A jak sama přiznává, přesně takový úkryt si přála už jako malá, takže jí psaní závěrečné práce vlastně splnilo dávný sen.

2. místo: Utrápené studentce Michaele Kroupové z psaní bakalářky vstávají vlasy na hlavě. Další spoustu knih, ze kterých čerpá, má ještě vedle stolu na zemi, protože na stůl se jí už prostě nevejdou, stejně jako energetické nápoje, nejbližší přátele studenta.

3. místo: Eva Švecová vsadila na systém. Levá zpracovaná hromádka už je nachystaná na vrácení do knihovny, pravá hromádka teprve čeká na zpracování. Prostřední hromádka, která na obrázku funguje spíš jako nepohodlný polštář, je právě v procesu zpracování :)
  

Původní zadání soutěže:
Pokud trávíte bezesné noci u své diplomové práce, máme pro vás malou vzpruhu. Vyfoťte svůj studijní koutek, kde na ní pracujete, nebo zachyťte sebe jak u psaní vypadáte, a fotku nám pošlete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Můžete vyhrát vazbu diplomky zdarma.

Zaslané fotografie budeme zveřejňovat u nás na webu, v měsíčníku muni.cz a na našem facebooku. Podle množství čtenářských ohlasů a podle toho, jak fotografie vyhodnotí porota složená z redakce muni.cz, pak vybereme autory tří nejlepších, kteří si budou moci za zvýhodněných podmínek nechat svázat svoji práci v knihařství Jiří Klouda.

Autor nejlepší fotografie dostane možnost nechat si zdarma svázat dva výtisky diplomky. Za 2. místo bude 50% sleva na svázání dvou výtisků a za 3. místo 30% sleva.

Soutěž začíná ve čtvrtek 11. dubna v 16:00 a své fotografie můžete posílat až do 22. dubna do 23:59:59. Výherci dostanou 23. dubna zprávu e-mailem o tom, jakým způsobem výhru uplatnit, a budou také veřejně vyhlášeni.

Hlavní novinky