Přejít na hlavní obsah

Muni porazila VUT a fanoušci trhli rekord

Sedmý Hokejový souboj univerzit vidělo 7400 fanoušků.

Čtvrté vítězství v řadě včera vybojovali reprezentanti Masarykovy univerzity v Hokejovém souboji univerzit proti Vysokému učení technickému. Hráči v modrých dresech porazili VUT 5:2 a všechno to navíc viděl rekordní počet 7400 diváků.

>> podívejte se na fotogalerii na facebooku

Hokejisté Masarykovy univerzity po první třetině vedli 1:0, ale hned zkraje druhé části VUT vyrovnalo a chvíli to vypadalo hodně nejistě.

„Tam to bylo zlomové. VUT mělo šance, mohli se dostat dovedení, ale místo toho jsme jim odskočili my až na 4:1. Přece jen se asi projevilo, že tým VUT se v poslední době hodně měnil,“ komentoval průběh duelu Jiří Sedláček, kouč vítězného týmu, který to dotáhl až na výhru 5:2.

Nejlepším hráčem vítězů se stal autor dvou branek Patrik Medřický. Jaké to je trefit se v tomto speciálním zápasu už ví, povedlo se mu to už předminulý rok.

„Letos jsem skončil ve druhé lize a šel o soutěž níž. O to víc si vážím, když si takový zápas můžu zahrát,“ povídal šťastný střelec, který si pochvaloval sehranost týmu. „Vůbec spolu netrénujeme, takže to na ledě rozhodně není na jistotu, ale jsme už prostě sehraní.“

Hlavní novinky