Přejít na hlavní obsah

Muni se utká za Lužánkami s Karlovou univerzitou

Zápas dvou největších českých vysokých škol se odehraje 7. ledna v rámci extraligových Hokejových her.

Dva měsíce po hokejovém souboji s VUT se mohou fanoušci Masarykovy univerzity těšit na další velezajímavé utkání. Modrý tým Muni se ve čtvrtek 7. ledna střetne s velkým rivalem, týmem Univerzity Karlovy.

Atraktivitě zápasu přispěje i místo, kde se bude utkání konat. Duel se začátkem v 18 hodin bude součástí Hokejových her extraligové Komety Brno na speciálně vytvořeném stadionu za parkem Lužánky přímo pod širým nebem.

>> přidejte se na facebooku

Vstupenky na zápas stojí 99 korun a od pondělí 30. listopadu se začnou prodávat v síti Ticketportal nebo na pokladně stadionu Komety, DRFG Areny v Křídlovické ulici.

Kometa bude na univerzitní duel otvírat čtyři sektory s nejlepším výhledem, které by měly dohromady pojmout šest tisíc diváků. Pro tábor příznivců Masarykovy univerzity jsou vyčleněny ty s označením A2 a A3, pro soupeře z Prahy B2 a B3. V jednání je současně speciální doprava pro pražské fanoušky.

>> online můžete koupit lístky zde

Utkání patří do týdenního programu Hokejových her, které čítají hlavně extraligové zápasy Komety se Škodou Plzeň a pražskou Spartou a druholigový duel mezi brněnskou Technikou a SHK Hodonín.

„Takové akce patří třeba do programu zámořské NHL tradičně a těší se obrovským návštěvám, tak proč by to nemělo fungovat u nás? Na hry se těším a věřím, že lidé zažijí neopakovatelný zážitek,“ okomentoval program děkan fakulty sportovní studií Jiří Nykodým.

Hlavní novinky