Přejít na hlavní obsah

Fotbalový duel Muni a VUT bude 3. května

Masarykova univerzita se po roce dočká odvety s Vysokým učením technickým. Školy se utkají na Městském fotbalovém stadionu.

Loňský souboj Masarykovy univerzita prohrála. Vylepší si letos bilanci?

Pozor změna, fotbalový souboj univerzit je z organizačních důvodů zrušený.

Na odvetu za loňskou porážku ve fotbalovém utkání univerzit už se můžou naostro chystat hráči Masarykovy univerzity. Organizátoři Fotbalového souboje univerzit proti Vysokému učení technickému včera zveřejnili konečné datum letošního duelu. Uskuteční se ve středu 3. května, znovu na Městském fotbalovém stadionu v Srbské ulici.

Novinkou letošního ročníku je, že se vstupenky pořizují jen elektronicky přes portál smsticket. „Návštěvníci tak pro ně nebudou muset nikam chodit, jednoduše si je koupí přes internet, zaplatí kartou a lístek budou mít v mobilu. Slibujeme si od toho také menší fronty při vstupu na stadion,“ říká Kyselovský.

Pořadatelé budou mít k dispozici zhruba stejnou kapacitu jako v loňském roce, prodávat se budou lístky na krytá místa stadionu. Loni si při porážce Masarykovy univerzity 1:2 do areálu umístěného v Králově Poli našly cestu asi čtyři tisíce lidí.

Družstvo Muni povede také letos bývalý ligový trenér Karel Večeřa, jemuž bude asistovat doktorand Fakulty sportovních studií MU Dominik Bokůvka. Přihlašování do týmu už skončilo, teď se bude na několika trénincích vybírat užší kádr, který nastoupí. Všechny přípravy i tréninky chtějí organizátoři zprostředkovávat také na fotkách. Sledovat je může kdokoliv na sociální síti Instagram.

Hlavní novinky