Přejít na hlavní obsah

Masarykova univerzita se představuje středoškolákům na veletrhu v Praze

Gaudeamus Praha se koná od 23. do 25. ledna na areálu PVA Expo Praha.

Proč jít studovat na Masarykovu univerzitu? Všechna nej představí zájemcům aktuální studenti Muni na veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus Praha, který se koná od 23. do 25. ledna na areálu PVA Expo Praha. V úterý a ve středu můžete přijít kdykoliv mezi 8. a 16. hodinou. Ve čtvrtek je pak otevřeno od 8 do 15 hodin.

Na veletrhu se představí všech devět fakult Muni, najdete je na stánku číslo 84. Studenti různých oborů na místě návštěvníkům zodpoví jakékoliv dotazy a vysvětlí třeba, jak je to s přijímacími zkouškami, jaká je nabídka oborů nebo jak se žije v Brně.

Součástí doprovodného programu veletrhu je Testovací centrum a Poradenský servis. Každý student si může udělat elektronický test předpokladů pro studium a zjistit na které obory se nejlépe hodí. V Poradenském servisu je připraven tým poradců, který studentům na základě výsledků testu pomůže vybrat vhodný studijní obor.

Kdo už bude mít pocit, že opravdu patří na Muni, může se na místě vyfotit a s hashtagem #followmasaryk dát fotku na Instagram nebo Facebooku. Má pak šanci vyhrát zajímavé ceny.

Podávat přihlášky ke studiu na Masarykovy univerzitu je možné ještě do 28. února.

Podívejte se na video z Open Day Muni

Hlavní novinky