Přejít na hlavní obsah

Video: Vstupte do MUNIVERSE, láká Masarykova univerzita uchazeče

Interaktivní mapa obsahuje „celý vesmír“ výhod, setkání a zážitků, které čekají na každého, kdo se stane součástí MUNI.

Masarykova univerzita představila svou letošní kampaň cílenou na uchazeče o studium. Jejím středobodem se stává interaktivní mapa MUNIVERSE – obsahující „celý vesmír“ výhod, setkání a zážitků, které čekají na každého, kdo se stane součástí MUNI. V mapě každý najde 70 míst spjatých se studentským životem v Brně a další budou přibývat v průběhu roku.

Kampaň pro univerzitu, která v letošním roce slaví 100. výročí svého vzniku, připravuje strategicko-kreativní agentura Aetna ve spolupráci se studiem Cinebonbon. Těžiště kampaně leží v cílené online komunikaci na sociálních sítích. Komunikace se bude skládat z desítek facebookovýchinstagramových postů, jež se budou stejně jako v předchozích dvou letech opírat o úspěšnou komunitní platformu #followmasaryk s ikonickou podobiznou Tomáše Garrigua Masaryka. Role Masaryka se pro letošek mění, nově se stává užitečným průvodcem i rádcem mající podobu kontaktu na facebookovém messengeru. 

Kampaň navíc nekončí posledního února, kdy se uzavírají přihlášky na jednotlivé obory, ale bude protažena až do konce akademického roku. „Chceme studenty provést celým procesem přijímání na vysokou školu. Tedy od přihlášky přes přijímací řízení až po samotný zápis. Proto nechceme vystřílet veškeré náboje během příštích šesti týdnů, ale dávat až do zápisu neustále dostatek argumentů, proč na univerzitě studovat, proč trávit studentská léta v Brně, proč představuje MUNI nejlepší odrazový můstek do života i profesní kariéry,“ vysvětluje Jiří Uher, vedoucí odboru vnějších vztahů a marketingu.

Masarykova univerzita přichází v letošním roce s novou nabídkou studia. Uchazeči se mohou rozhodnout pro jednooborové studium nebo pro jednooborové studium se specializací, která bude po absolvování nově uvedena na diplomu, což dosud nebylo možné. Dřívější dvouoborové studium pak nahradilo studium sdružené, ve kterém je s výjimkou učitelských programů vždy jeden studijní plán hlavní a druhý vedlejší. Novou strukturou studia provádí uchazeče video.

Hlavní novinky