Přejít na hlavní obsah

O trůn Majálesu zabojují za MUNI Láďa a Míša

V rámci své kandidatury připravili projekt aplikace Brno srdcem zaměřené na poptávání výpomoci mezi lidmi.

Letos jde Masarykova univerzita do boje v gangsta stylu.

Láďa Koubek a Míša Nosková jsou letošními kandidáty na krále a královnu Brněnského Majálesu za Masarykovu univerzitu. Ostatní studenti si je zvolili nejprve na Facebooku a pak na královské party. Dvaadvacetiletá Míša je z Ostravy a studuje právo, čtyřiadvacetiletý Láďa je ze Znojma a studuje sociální pedagogiku. Do studentské soutěže spojené s tradičním hudebním festivalem je přihlásili jejich kamarádi, výzvu ale přijali a chystají se získat královské koruny pro MUNI.

Mají za sebou už i rozpracovávání královského projektu, který by v případě vítězství měli mít šanci uskutečnit ve spolupráci s městem a spolkem Studentské Brno. „Chceme vytvořit aplikaci Brno srdcem, která bude nabízet možnost zadávat nejrůznější poptávané potřebné práce od odpoledne stráveného se seniory po sousedskou pomoc se dřevem a lidem nabídne možnost tyto výzvy přijmout a získávat virtuální body,“ popisují svůj projekt studenti.

O tom, která z brněnských univerzit nakonec získá titul krále či královny Majálesu, rozhodne řada faktorů. Jedním z nich bude hlasování veřejnosti na webu brno.majales.cz, do kterého se už teď můžete zapojit (pro krále tady, pro královnu tady), bodově hodnotit se budou také projekty, královský průvod nebo dojem z debaty mezi královskými páry.

MUNI na Majáles

MUNI na Majáles

Kandidáti na Krále a Královnu Majálesu si pro vás připravili i úvodní video. Tak pojďme na ně! První Masarykova univerzita a Michaela Nosková a Láďa Koubek :) #MUNIGANG MUNI na Majáles

Zveřejnil(a) Brněnský Majáles (official) dne Úterý 9. dubna 2019

Hlavní novinky