Přejít na hlavní obsah

JobChallenge laká na nabídky práce studenty i čerstvé absolventy

Ve středu 20. listopadu více než 130 společností představí své nabídky stáží, trainee programů nebo úvazků v pavilonu A1 na brněnském výstavišti.

Více než 130 firem a institucí bude na Veletrhu práce JobChallenge nabízet volné pozice právě studentům a absolventům vysokých škol. Proč? Protože vystavovatelé chtějí do svých týmů nadšené zájemce, kteří se chtějí rozvíjet a učit novým věcem. Od 9 hodin tak na návštěvníky čekají společnosti hned z 15 různých oborů – od financí, administrativy, obchodu, marketingu nebo lidských zdrojů až po chemii, právo nebo IT.

Kromě nabídek práce je nachystaný doprovodný program. Letos ho nově rozšíří rozvojové workshopy, například na téma počítačových virů nebo role online stopy u pohovorů. Na programu jsou i oblíbené konzultace životopisů nebo odborná pomoc personalistů v Poradenském HUBu. Připraveny jsou také už tradiční TALK shows se zaměstnavateli, na kterých se zájemci dozví o deseti vybraných firmách vše od A do Z.

Ti, kteří se ale nezdráhají oslovit zaměstnavatele sami, mají šanci vyhrát ve veletržní soutěži. A to třeba Instax nebo Apple Watch Series 4. Zároveň se ale mohou zapojit do spousty soutěží přímo na stáncích vystavovatelů nebo vyzkoušet firemní chill-out zóny. Třeba u České televize si kdokoliv může zkusit roli televizní rosničky, u stánku KPMG zajít na masáž či si virtuálně prohlédnout kanceláře společnosti SEACOMP díky 3D vizualizaci.

Veletrh otevře brány v 9 hodin ráno a skončí v 16:30. Jeho třináctý ročník připravuje Kariérní centrum Masarykovy univerzity ve spolupráci s Poradenskými centry Mendelovy univerzity v Brně a Vysokého učení technického v Brně.

Podívejte se, jak vypadal minulý ročník

Hlavní novinky