Přejít na hlavní obsah

Video: Všechno, co v životě za něco stojí, začíná výzvou

Masarykova univerzita láká ke studiu kampaní MUNICHALLENGE a videem nazvaným Přijmi výzvu.

„Vybrat si Masarykovu univerzitu rozhodně není ta nejjednodušší cesta, studium u nás může obnášet spoustu výzev, ale výsledek snažení stojí za to. Jsme navíc připravení uchazečům a následně i studentům na cestě k vysněnému titulu pomoct,“ uvedla k myšlence kampaně prorektorka Hana Svatoňová. Přihlášky do bakalářského a dlouhého magisterského studia je možné podávat ještě do 29. února.

Cena za přihlášku ke studiu, která se na Masarykovu univerzitu podává pouze elektronicky prostřednictvím webu www.muni.cz/uchazeci, činí 450 až 700 korun v závislosti na konkrétní fakultě.

Podmínkou pro přijetí na většinu studijních programů jsou Testy studijních předpokladů, které budou uchazeči skládat 25. a 26. dubna 2020 ve více městech v Česku i na Slovensku. U některých studijních programů je doplní ještě oborové testy. Samotné oborové testy jsou podmínkou pro přijetí na Fakultu sportovních studií a Lékařskou fakultu MU. Součástí přijímacího řízení na Fakultu sociálních studií MU jsou Scio testy.

Chcete vědět víc? Přečtěte si 10 důvodů, proč je MUNI ta nejlepší volba, Jak vypadá týden studenta Masarykovy univerzity nebo 7 tipů, jak si vybrat obor.

Hlavní novinky