Přejít na hlavní obsah

MU vyhlásila soutěž o nejlepší fotku ze zahraničního pobytu

Všude dobře, tak co doma? Tak zní název fotosoutěže o nejlepší fotografii ze zahraničního pobytu, kterou v dubnu vyhlásilo Centrum zahraniční spolupráce MU. Poslat fotku ze studijního pobytu nebo stáže financované MU mohou do neděle 21. května všichni, kdo mají aktivní studium na MU.

Přihlaste svou fotku ze zahraničního pobytu do fotosoutěže MU s názvem Všude dobře, tak co doma?

Zajímavé místo, nezapomenutelný výlet, velká parta studentů z celého světa, společná mezinárodní večeře nebo fotografie z pracovní stáže či společného školního projektu. Najděte ve svém fotoarchivu jednu nejzajímavější a nejoriginálnější fotografii, která nejlépe vystihuje váš zahraniční pobyt, a nominujte ji přes online formulář do fotosoutěže. Můžete tak vyhrát reklamní předměty MU a poukazy na cestování v hodnotě 1000 až 3000 korun.

Tři nejlepší fotografie vybere odborná komise složená ze zaměstnanců CZS MU nejpozději do 10. června. Vítězné fotografie budou vyhlášeny na instagramovém účtu Do světa s MUNI, kde mimo jiné najdete také příběhy a zážitky ze zahraničních pobytů od dalších studentů nebo takeovery Ambasadorů na cestách, tedy studentů, kteří jsou aktuálně na studijním pobytu například ve Španělsku, Německu, Portugalsku, Litvě, Itálii, Finsku, Maďarsku nebo Jižní Koreji.

„Na začátku tohoto akademického roku jsme spustili kampaň Tváře výjezdu a rozjeli jsme náš instagramový účet, který je stále oblíbenější – už máme téměř dva tisíce fanoušků. Chceme ale do vytváření obsahu zapojit ještě více studentů a zároveň získat jedinečné fotky, proto jsme přišli s fotosoutěží. I s její pomocí chceme ukázat, jak různorodý a skvělý může zahraniční pobyt být. A hlavně chceme ukázat, že není čeho se bát a že stojí za to vyjet. Doufáme, že se nám podaří získat zajímavé fotografie v dobré kvalitě, abychom mohli eventuálně uspořádat i fotovýstavu nebo například vyrobit kalendář,“ říká Jakub Motyčka, vedoucí Oddělení mezinárodního marketingu na CZS MU.

Soutěž o nejlepší fotku ze zahraničního pobytu je skvělou příležitostí pro studenty MU, aby sdíleli své zkušenosti a zážitky a tím inspirovali ostatní studenty vycestovat. Pokud máte aktivní studium na MU a vyjeli jste díky univerzitě na nějaký zahraniční pobyt, ať už to byla dlouhodobá stáž nebo krátkodobá BIP mobilita či letní škola, neváhejte a zapojte se do soutěže.

Hlavní novinky