Přejít na hlavní obsah

Munihry se přesunují do bazénu za Lužánky

Uskuteční se 20. června a stále ještě je možné přihlašovat soutěžní týmy.

Definitivně jasno mají pořadatelé Muniher o konání letošního ročníku. Univerzitní obdoba Her bez hranic se uskuteční ve čtvrtek 20. června od 12:30. Proti původnímu plánu se akce nebude konat na brněnském koupališti Riviéra, ale přesunuje se ke krytému plaveckému bazénu za Lužánkami.

Stejně jako u mnoha jiných akcí může za změny současné nepředvídatelné počasí. „Asi tři týdny jsme čekali, jestli se počasí umoudří, ale protože nám pořád nepřeje, rozhodli jsme se Munihry uspořádat pod střechou,“ vysvětlil situaci organizátor her Adam Libuša a dodal, že návštěvníci budou mít za Lužánkami vstup na diváckou tribunu zdarma.

Zábavná soutěž, ve které se proti sobě postaví pětičlenné týmy z jednotlivých fakult Masarykovy univerzity, se letos koná podruhé. Vítězství z prvního ročníku bude obhajovat fakulta sportovních studií.

Nové místo konání dává pořadatelům nové možnosti ve vymýšlení nástrah a úkolů pro soutěžící. Diváci se mohou těšit například na aquazorbing, v jednom z úkolů se totiž soutěžící budou po bazénu pohybovat ve velkých nafukovacích koulích z plastu. Kdo by si třeba aquazorbing chtěl zkusit, má stále možnost. Přihlašovat týmy ještě pořád lze přes webové stránky soutěže.

Hlavní novinky