Přejít na hlavní obsah

Užijte si taneční návrat do šedesátých let

Studentská Tančírna připravila na úterý 2. dubna speciální tématický večer.

Prvorepubliková Tančírna slavila velký úspěch.

Po úspěchu Prvorepublikové tančírny, na níž se páry řadily na parket za zvuků oslavných fanfár ke vzniku Československa, organizuje Tančírna ve středu 2. dubna večer v rytmu šedesátých let. Společný projekt Spolku medikůStudentské unie Fakulty informatiky zve všechny studenty.

„Šedesátá léta jsou kulturně velmi významným obdobím. Prvorepubliková tančírna sice měla velký úspěch, chtěli jsme ale pokročit do další historické etapy,“ vysvětlila organizátorka Veronika Sněhotová.

V 60. létech byl populární rock´n´roll a svou kariéru startovaly hvězdy jako Beatles nebo The Four Seasons. „Inspirovali jsme se atmosférou filmů Rebelové, Šakalí léta a Pomáda,“ doplnila Sněhotová.

Na facebookových stránkách Tančírny se tanečníci mohou inspirovat při volbě tanečního outfitu. Nosily se výrazné doplňky, třeba čelenky do vlasů, a na šatech nemohly chybět puntíky.

Tančírna ve stylu let šedesátých se otevře ve středu 2. dubna od 21:00 na fakultě sportovních studií v hale míčových sportů. Vstupné na akci je dobrovolné. Zaregistrovat se lze na stránkách Tančírny. Kapacita je omezena na 120 lidí.

Hlavní novinky