Studentské Radio R hledá nové tváře

Chcete mít svůj pořad nebo se jinak podílet na provozu největšího studentského rádia v Česku? Radio R působící na Masarykově univerzitě hledá posily do svého týmu. Přihlaste se do 20. ledna na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Máš neustále nutkání někomu něco povídat? Všichni ti říkají, ať už jsi radši zticha? Ani tvůj pes už tě nechce poslouchat? Tak dál nemrhej svým talentem a neztrácej čas na místech, kde o tvoje moudra nikdo nestojí. Radši se přidej k Radiu R! Přihlášky můžeš posílat do 20. 1. na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Zveřejnil(a) Radio R dne 15. leden 2017