Přejít na hlavní obsah

Kdo bude bojovat za Muni na Majálesu? Nominujte krále a královnu

Můžete se hlásit až do 28. února, kdy se tři nejlepší dvojice utkají o post na Masaryk Student Party na Flédě.

Kdo bude v květnu na Majálesu zastupovat Masarykovu univerzitu a bojovat s ostatními vysokými školami o nadvládu nad studentským Brnem? O tom můžete právě nyní spolurozhodnout i vy, stačí do 28. února nominovat kandidáty na krále a královnu Majálesu. Výběrové předkolo se odehraje na Facebooku a definitivní výběr vítězů pak na Masaryk Student Party na Flédě právě 28. února.

Kandidáty z řad studentů a studentek MU může prostřednictvím formuláře nominovat kdokoliv. „Hledáme charismatické studenty se smyslem pro reprezentativnost, kteří se nebojí jít do nových výzev a jsou připraveni na dva měsíce plné zábavy, ale i odpovědnosti,“ přiblížila Johana Bojanovská z pořádající Masarykovy studentské unie (Munie) s tím, že je prozatím přihlášeno sedm dvojic.

Přihlášení kandidáti začnou v úterý 21. února sbírat hlasy na facebookové stránce Munie a tři nejlepší se pak utkají o post krále a královny přímo na akci. „Pro kandidáty jsou připraveny tři disciplíny, které prověří jejich charisma, smysl pro kooperaci, reprezentativnost či vtip,“ doplnila Bojanovská.

Masaryk Student Party se uskuteční 28. února od 21 hodin v klubu Fléda na Štefánikově ulici. Pokud navrhnete nové kandidáty nebo se sami na post krále a královny přihlásíte, máte navíc šanci získat na studentský Majáles vstupenky zdarma. Letos se odehraje 6. května na výstavišti.

Vítězní kandidáti si ze svých známých a kamarádů vyberou královskou družinu, se kterou budou následně celé jaro vést královskou kampaň Masarykovy univerzity. Král bude mít také za úkol vymyslet projekt, jenž bude prospěšný pro brněnské studenty a který se zrealizuje v případě, že královský pár Masarykovy univerzity zvítězí.

O vítězné univerzitě rozhodnou svými hlasy na webu všichni studenti. „Nezáleží na tom, že jsme studenti různých fakult a že se v mnoha věcech lišíme, nyní bychom měli ukázat, že jsme všichni z Masarykovy univerzity a pomoct našim zástupcům k vítězství,“ uzavřela Bojanovská.

Hlavní novinky