Přejít na hlavní obsah

Ještě do konce ledna mohou studenti nominovat své pedagogy

Kdo získá Cenu rektora Masarykovy univerzity pro vynikající pedagogy v roce 2024? Výsledek mohou ovlivnit právě studenti, kteří mají příležitost zapojit se do nominací a zároveň tak soutěžit o atraktivní ceny.

Lonští ocenění pedagogové při slavnostním zahájení akademického roku Tomáš Brázdil a Iva Dřímalová.

Ještě do konce ledna může ve druhém kole studentských nominací každý studující za každé své studium navrhnout jednoho až tři pedagogy, přičemž každého pedagoga lze nominovat jednou. Soutěží se v kategoriích oblast přírodních věd a lékařství, oblast společenských a humanitních věd a oblast ekonomie a informatiky. Cílem je ocenit excelentní pedagogickou činnost vyučujících, vedoucích prací či školitelů s pracovním úvazkem na MUNI. Zásadní jsou právě pedagogické aktivity. Vítězové Ceny rektora Masarykovy univerzity pro vynikající pedagogy budou vyhlášeni při slavnostním zahájení akademického roku 2024/2025 a čeká na ně diplom a finanční odměna.

Loňskými oceněnými se stali Iva Dřímalová z přírodovědecké fakulty, Zuzana Vikarská z právnické fakulty a Tomáš Brázdil z fakulty informatiky.

Do soutěže o atraktivní ceny se může zapojit každý studující, který se do nominací zapojí. Po uzavření hlasování budou z každé fakulty vybráni tři studenti, které čeká výhra.

Nominaci lze provést ještě do 31. ledna 2024 prostřednictvím aplikace IS zde.

V případě dotazů či připomínek k soutěži se obracejte na organizátory soutěže prostřednictvím e-mailu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Hlavní novinky