Přejít na hlavní obsah

Aplikace zjistí spokojenost strávníků s menzami

Masarykova univerzita ji spustí v prosinci. Už teď je ale možné se zapojit do internetového dotazníku.

Zúčastnit ankety se může kdokoliv - studenti i zaměstnanci MU, má dokonce i anglickou verzi. Ilustrační foto: Pavla Ondrušková.

Systém pravidelného hodnocení kvality stravování v menzách a bufetech spustí v prosinci Masarykova univerzita. Aplikaci připravuje vývojový tým Informačního systému MU a budeme vás o ní v době spuštění podrobně informovat. Už teď je ale možné se zapojit do internetového dotazníku na téma Kvalita stravování na Masarykově univerzitě. Odpovídat lze do 14. listopadu  do 17. listopadu do 11:30.

Cílem anonymního dotazníku, za kterým stojí studentský senátor Petr Soukeník, je zjistit, jak jsou lidé spokojení s nabídkou stravování od Správy kolejí a menz (SKM) a jaké jsou preference v oblasti rozšíření služeb. Zúčastnit ankety se může kdokoliv - studenti i zaměstnanci univerzity, má dokonce i anglickou verzi. "Výsledky výzkumu budou představeny vedení SKM ve formě návrhů konkrétních řešení nedostatků a způsobu jejich možného zavedení," uvedl Soukeník. 

Nová aplikace v ISu
Od prosince by pak zcela nově měla v Informačního systému MU běžet aplikace, která umožní kvalitu stravování sledovat dlouhodoběji. Bude mít dvě součásti. První dá možnost vyjádřit souhrnný názor na jednotlivá stravovací zařízení. Výsledky hlasování se vyhodnotí každý semestr a budou dostupné v ISu. Druhá aplikace pak nabídne okamžité sdělování názorů, stížností či jiných podnětů. Ty se souhrnným e-mailem dostanou každý den k vybraným pracovníkům stravovacích provozů. Vše bude zcela anonymní.

Hlavní novinky