Přejít na hlavní obsah

Menza na právnické fakultě se připravuje na informatiky

O hodinu déle si budou moci studenti vyzvedávat jídlo v menze Veveří na právnické fakultě.

Menza na právech je i s přilehlým bufetem uzavřena až do začátku akademického roku kvůli dalším opravám. Ilustrační foto: Pavla Ondrušková.

O hodinu déle si budou moci studenti vyzvedávat jídlo v menze Veveří na právnické fakultě. Konec výdejní doby se od nového akademického roku posouvá ze 14. na 15. hodinu. Toto opatření má pomoci obsloužit i strávníky z fakulty informatiky, jejichž bufet je kvůli přestavbě zrušený.

Stávající vybavení studentské části bude navíc doplněno právě vybavením z FI. „S využitím gastrotechnologie z fakulty informatiky zavedeme přípravu minutek přímo ve výdejním zázemí studentské výdejny,“ uvedl vedoucí provozu Roman Tancoš.

V bufetu pro zaměstnance navíc přibude nové informační zařízení pro zjednodušenou prezentaci aktuální denní nabídky, které bude mít vyvolávací číselné zařízení sloužící při výdeji minutek.

Menza je navíc s přilehlým bufetem uzavřena až do začátku akademického roku kvůli dalším opravám, které se zaměřují především na rekonstrukci ležaté kanalizace v suterénu. Strávníci tedy na první pohled žádné velké změny nezaznamenají. V přístupové chodbě menzy bude ale položena nová podlaha a v závislosti na průběhu rekonstrukce by měla být podobně zrenovována i podlaha ve studentské výdejně.

S přispěním Beáty Koukalové.

Hlavní novinky