Přejít na hlavní obsah

Čtenářský průzkum Muni

Pomozte nám. Chceme vylepšit obsah měsíčníku Muni a portálu online.muni.cz a k tomu potřebujeme znát váš názor.

Právě jsme spustili Čtenářský průzkum Muni, který se zaměřuje na prozkoumání návyků čtenářské obce tištěného univerzitního měsíčníku Muni a jeho elektronické podoby online.muni.cz. Cílem je získat názory Vás, našich čtenářů na obsah, rozsah a tematické pokrytí těchto zpravodajských kanálů Masarykovy univerzity. Průzkum je přizpůsoben různým čtenářským skupinám (ti, co čtou pouze tištěný měsíčník, ti, co čtou pouze online.muni.cz nebo ti, kteří čerpají z obou médií a mohou učinit jejich srovnání).

Vyplnit v ISu Vyplnit v ISu bez přihlášení

Rozšířený popis průzkumu a informace k účasti na Čtenářském průzkumu Muni

Realizátoři výzkumu

Rektorát Masarykovy univerzity (Odbor pro strategii, Tiskový odbor)

Popis výzkumu

Čtenářský průzkum Muni je cílen na čtenáře tištěného měsíčníku Muni a jeho elektronické podoby online.muni.cz. Zaměřuje se na prozkoumání návyků čtenářské obce s cílem získat názory čtenářů na obsah, rozsah a tematické pokrytí těchto zpravodajských kanálů Masarykovy univerzity.

Dobrovolnost

Vaše účast ve výzkumu je zcela dobrovolná a můžete ji kdykoli bez udání důvodů ukončit. Otázky, na které nechcete z jakéhokoliv důvodu odpovídat, můžete vynechat. Z účasti ve výzkumu pro Vás neplynou žádné výhody či nevýhody. 

Ochrana soukromí a zpracování dat

Správcem údajů, které budou shromažďovány v tomto průzkumu, je Masarykova univerzita (MU). Získaná data budou uložena v rámci autentizované části Informačního systému Masarykovy univerzity (IS MU), který zajišťuje naprostou důvěrnost a bezpečné uložení poskytnutých informací. Analytický tým, který bude provádět analýzu dat, bude data zpracovávat výhradně v anonymizované podobě. Závěry z průzkumu budou publikovány pouze v podobě statistickým výstupů.

Účel poskytnutí dat

Data budou použita pro potřeby Tiskového odboru Rektorátu MU, především pak pro potřeby dalšího rozvoje měsíčníku Muni a online.muni.cz.

Kontakty

Pro veškeré praktické informace a vysvětlení týkající se tohoto průzkumu se můžete obrátit na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kde jsou pro Vás k dispozici pracovníci Odboru pro strategii Rektorátu MU.

Kontaktní osoba pro zpracování osobních údajů:

Ing. Šárka Řehořová, Odbor pro strategii Rektorátu MU, Žerotínovo nám. 9, Brno 
Telefon: 549 49 1034, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Kontaktní osoby pro specifické informace o výzkumu:

Mgr. David Povolný, Tiskový odbor Rektorátu MU, Žerotínovo nám. 9, Brno
Telefon: 549 49 4646, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.