Přejít na hlavní obsah

Soutěž: Pošlete nám fotku s Muni.cz a vyhrajte ceny

Soutez
Vezměte výtisk měsíčníku Muni.cz na dovolenou nebo na prázdniny, foťte ho a vyhrajte ceny! Na chodbách, v učebnách nebo v pracovnách na Masarykově univerzitě jsme Muni.cz viděli už mockrát. Jak by mu to ale slušelo na plovárně nebo na horské túře? Vyjímalo by se u moře nebo v rukou domorodců v exotických zemích? Zatím to příliš netušíme, a obracíme se proto na vás na čtenáře. Pošlete nám fotku ze svých letních zážitků s Muni.cz na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.! Na ty nejoriginálnější z vás čekají věcné ceny: 1. místo: Mikina s logem MU, 2.-5. místo: Tričko s nápisem Moje univerzita a logem MU.

Image

Podmínky soutěže:
 • Soutěžit lze pouze prostřednictvím internetu. Podmínkou pro zařazení do soutěže je odeslání fotografie na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., do předmětu zprávy uveďte: Soutěž: Pošlete nám fotku s Muni.cz.
 • Na fotce se musí objevit výtisk měsíčníku Muni.cz, ideálně s rozeznatelnou titulní stranou či logem. Fantazii se meze nekladnou, nejvíc se nám líbí fotky, u kterých se zasmějeme a úplně nejraději budeme, když vezmete Muni.cz na dovolenou nebo na prázdniny.
 • Nejlepší snímky vybere porota složená z redakce měsíčníku Muni.cz.
 • Soutěže se mohou zúčastnit jen lidé, kteří byli někdy mezi 16. květnem 2011 a 7. zářím 2011 studenty či zaměstnanci Masarykovy univerzity.
 • Na vítěze čekají tyto ceny: 1. místo: Mikina s logem MU, 2.-5. místo: Tričko s nápisem Moje univerzita a logem MU, ale vůbec nevylučujeme, že cen rozdáme víc. Deseti nejlepším také nabídneme zasílání celého následujícího ročníku Muni.cz poštou přímo do schránky.
 • Soutěž trvá od 16. května 2011 do 7. září 2011, výsledky budou vyhlášeny v čísle Muni.cz září/2011, na webových stránkách info.muni.cz a na  www.facebook.com/municz v průběhu září 2011. O výhře budou vítězové informováni e-mailem a cenu si budou moci vyzvednout podle domluvy od 19. září do 31. října 2011 na rektorátě Masarykovy univerzity.
 • Jeden soutěžící může přihlásit maximálně tři fotografie. Fotografie posílejte nezmenšené, tedy v originální velikosti.
 • Fotky mohou být digitálně či jinak upraveny, může jít o fotomontáž, porotě se ale víc líbí fotky původní nebo takové, u kterých fotomontáž nepozná ;)
 • Odesláním fotografie souhlasíte s jejím uveřejněním v tištěné podobě měsíčníku Muni.cz, na webových stránkách info.muni.cz a na www.facebook.com/municz.
 • Účastí v soutěži potvrzujete, že jste vlastníkem autorských práv vázaných k zaslaným fotografiím.
 • Vyhlašovatelem soutěže je měsíčník Masarykovy univerzity Muni.cz se sídlem: Žerotínovo nám. 9, 601 77.

Hlavní novinky