Přejít na hlavní obsah

TSP online. Důležité je včas dodat potřebné doklady!

Přes 18 tisíc uchazečů už dostalo instrukce k tomu, jak budou letos vypadat Testy studijních předpokladů.

Odevzdali jste včas přihlášku ke studiu na Masarykovu univerzitu a zaplatili správní poplatky? Určitě jste si na chvíli oddechli, ale tím to rozhodně nekončí. Teď na vás čeká další meta v podobě přijímacího řízení, a i na to se musíte pečlivě připravit.

Hlavní součástí přijímaček na většinu fakult Masarykovy univerzity jsou Testy studijních předpokladů čili TSP. Ty se skládají hromadně v jednom termínu – letos to bude 24. dubna.

Letos poprvé také budou kvůli stále nepříznivé epidemické situaci online. Abyste si byli jistí, že máte správné technické vybavení a test v netradiční formě zvládnete, bude se 10. dubna konat technická zkouška, kde si právě toto všechno otestujete.

Přesné časy a další potřebné termíny a instrukce najdete ve své e-přihlášce.

Kromě dubnových termínů pro zkušební a ostrý test je potřeba si zapamatovat ještě jedno datum – 25. března. Do tohoto dne totiž musíte do e-přihlášky naskenovat osobní doklad.

Všechny pokyny a odkazy najdete nejen v e-mailu, který vám v těchto dnech přišel, ale také na tomto webu k TSP.

S dalšími dotazy k přijímacímu řízení se pak můžete obracet na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

TSP nicméně často nejsou jedinou součástí přijímacího řízení. Pokud vás ještě čeká oborový test, ústní či praktická zkouška, vyhlížejte další e-mail s informacemi o tom, jak a kdy se budou konat.

TSP je určený pro všechny fakulty s výjimkou fakulty lékařské, farmaceutické a sportovních studií. Na fakultě sociálních studií si uchazeč může vybrat mezi TSP a OSP (test obecných studijních předpokladů) od společnosti Scio.

Hlavní novinky