Přejít na hlavní obsah

Masarykova univerzita připravila nový Diář studenta

Masarykova univerzita představuje nový pilotní projekt Diář studenta, který vznikl na podnět studentského spolku MUNIE.

Nový diář studenta

Od letošního akademického roku se studenti na MU mohou setkat s novinkou. Diářem studenta, za kterým stojí právě studenti. Od myšlenky až po jeho realizaci. Projektový tým studentského spolku MUNIE ho začal připravovat již před dvěma lety. 

„Jde o první vydání takového diáře, který je svým obsahem přizpůsobený akademickému roku a potřebám studentů. Najdou v něm nejen kalendář, ale i harmonogram akademického roku, mají v něm možnost vypsat si přehledně předměty nebo vyplnit rozvrh,“ popisuje novinku prezident spolku Dominik Čmiel. 

Tým, který diář navrhnul, je zvědavý, jaký o něj bude zájem. „Hodně studentů využívá papírové diáře, mnoha z nich se s nimi pracuje lépe, než s digitálními diáři už jenom proto, že do nich mají možnost zapisovat si své poznámky. Takže věřím, že zájem bude velký,“ dodává prezident.

Diář je zajímavý také tím, že je graficky připraven v designu Masarykovy univerzity. Doplní tak další předměty a potřeby pro studenty od značky MUNI, které nabízí MUNIshop. Do nabídky e-shopu Masarykovy univerzity se diář dostane v příštím akademickém roce.

Hlavní novinky