Přejít na hlavní obsah

Začal prodej lístků na fotbalový souboj. Hráči už se chystají

Tým Masarykovy univerzity dnes poprvé trénoval na velké utkání s VUT, které se odehraje 19. dubna.

K prvním výběrovému tréninku se dnes ráno sešli hráči Masarykovy univerzity, kteří se připravují na Fotbalový souboj univerzit proti Vysokému učení technickému. Chystat se na duel organizovaný 19. dubna už můžou i fanoušci, právě dnes začal prodej vstupenek.

„Lístky jsou na prodejních místech zhruba od dnešní 15. hodiny. Za cenu 70 korun se budou prodávat až do 5. dubna,“ informovala Jana Čecháčková z pořádajícího spolku Munie. Vstupenky jsou ke koupi mimo jiné na tradičních místech – v knihkupectví na fakultě sociálních studií nebo prodejně knih v bohunickém kampusu. Podrobný seznam prodejních míst najdete níže.

Modrý tým na zápas s VUT připravuje trenér Karel Večeřa.

Ode dneška jsou ve facebookové události také fotky z prvního tréninku fotbalistů Masarykovy univerzity, který se ráno konal na venkovním hřišti Tatranu Bohunice. Zúčastnilo se ho téměř třicet hráčů, kteří normálně nastupují hlavně ve třetí české lize, divizi nebo krajském přeboru. „O účast v týmu mělo zájem asi 70 kluků. Padesát z nich jsme oslovili, ať přijdou aspoň na jeden ze tří tréninků, a z nich pak vyberu dvacítku, se kterou už se budeme připravovat na samotný zápas,“ popsal kouč výběru Masarykovy univerzity Karel Večeřa.

Předvést, co umí, můžou všichni fotbalisté ještě na dvou trénincích příští týden. Na zúžení kádru by mělo dojít po příštím víkendu. „Zhruba polovinu přihlášených hráčů znám, polovinu ne, tak bych každého viděl na trávníku rád alespoň jednou. Na klucích je vidět velká chuť si v utkání zahrát, tím spíš bych nerad někomu ukřivdil,“ řekl Večeřa, který bere formování výběru opravdu zodpovědně. Už na dnešním prvním setkání mu pomáhali ještě tři studenti fotbalové specializace z fakulty sportovních studií.

Předprodejní místa:
- Prodejna sportovního vybavení Top4Football (Bubeníčkova 13, 615 00 Brno-Židenice)
- COPYCENTRUM.cz s.r.o.(Kounicova 67, 602 00 Brno)
- ESCOPY (Purkyňova 93, Blok B06, 612 00 Brno)
- Caffe Bar Picolo (Kolejní 2, Brno - Královo Pole)
- Společenské knihy (FSS MU, Joštova 10, 602 00 Brno)
- Lékařské knihkupectví (Univerzitní kampus Bohunice, Kamenice 753/5, Bohunice, Brno)

Ceny vstupenek:
Do 5.4. (včetně): 70 Kč
Do 12.4. (včetně): 100 Kč
Do 19.4. (včetně): 130 Kč

Hlavní novinky