Přejít na hlavní obsah

MUNI jede za vámi, pojďme se setkat!

Přinášíme vám přehled několika veletrhů, kde se o Masarykově univerzitě můžete dozvědět všechno, co budete potřebovat. MUNI na nich bude prezentovat své fakulty a studijní programy – hezky všechno na jednom místě, pohodlně, bez nekonečného vyhledávání na webu.

Rozhodovat se o výběru vysoké školy není jednoduchá věc. Možností studia, oborů a jejich kombinací je nepřeberně, letáčky doslova číhají na každém kroku a rady příbuzných na rodinných oslavách taky příliš nepomáhají. Přestaňte bloudit, přijďte se za námi podívat a zeptat se na to, co vás zajímá!

Největší výhodou je, že na veletrzích vysokých škol budou na vaše otázky odpovídat ti nejpovolanější – samotní studenti jednotlivých fakult. Ptát se můžete na cokoliv – na nejasnosti týkající se výběru oboru, tipy, jak se připravit na přijímačky, nebo třeba na to, kde je na MUNI nejlepší menza.

Veletrhy Gaudeamus

Není lepší příležitost pro první setkání s MUNI než ve městě, které může být potenciálně vaším novým univerzitním „domovem“. Přijďte za námi na Gaudeamus Brno ve dnech 31. října – 3. listopadu do areálu brněnského výstaviště. Můžete se těšit nejen na náš stánek a milé tváře studentů a studentek, připravených vám poradit. Kromě toho jsme pro vás nachystali doprovodný program, který vás přesvědčí, že věda na MUNI rozhodně není nuda a suchá teorie. Poodhalení tajemství úvěrů, zkoumání družice, chemické pokusy nebo záchrana lidského života – to všechno můžete zažít na našem stánku, ale hlavně při svém budoucím vysokoškolském studiu!

Pokud tento veletrh nestihnete, nezoufejte – můžete to napravit na Gaudeamu Praha s datem 23. – 25. ledna 2024 v areálu PVA EXPO PRAHA. A dobrou zprávou je, že i tam na vás čekají stejně zajímavé aktivity a doprovodný program, díky němuž si vědu vyzkoušíte doslova na vlastní kůži. Brno nezavítá do Prahy každý den, tak to nepropásněte.

Roadshow na Slovensku

Pokud jste ze Slovenska a zajímáte se o studium na MUNI, mám pro vás rovnou tři pozvánky do pěti slovenských měst. Nejdřív se můžete těšit na Roadshow Kam na vysokú, která zavítá do Trnavy, Trenčína a Žiliny, a to už od 26. – 28. září. Konkrétní termíny najdete na webových stránkách veletrhu. Druhou příležitostí k setkání je Gaudeamus Bratislava, který se koná ve dnech 10. – 12. října na výstavišti Incheba Expo. Poslední možností k návštěvě MUNI stánku na Slovensku je pak PRO EDUCO Košice s datem 6. – 7. prosince v kulturním centru Kasárne Kulturpark. Najdete nás podle modrých univerzitních barev a té nejpohodovější studentské atmosféry!

Poslední nabídkou je varianta pro ty z vás, kteří věří, že o svém vysokoškolském studiu nejlépe rozhodnou z pohodlí svého gauče. Díky online veletrhu VysokéŠkoly.cz se z něj ani nebudete muset zvednout, a přesto získáte všechny potřebné informace o studiu na MUNI. Registrujte se již teď a připojte se online ve dnech 22. – 23. listopadu.

Ať už se uvidíme osobně či virtuálně, těšíme se na každého z vás nejen na některém z nabízených veletrhů, ale zejména na chodbách té z fakult MUNI, kterou si vyberete!

Hlavní novinky